X
تبلیغات
کونگ فو - ذن

کونگ فو

وبلاگ ورزشی حمیدرضا صیادی

ذن

یعنی مرز ناشناخته آدمی و نفوذ بر برد افکار انسانی.مفهوم ذن به معنای اندیشیدن، در بحر تفکر غوطه ور شدن، درست نفس کشیدن وفعالیت جسمی تناسب داشتن به منظور کوشش در راه زیستن و به آرامش و روشن بینی رسیدن است.ذن یعنی بازگشت به بهترین حالات فیزیولوزیک انسان چون معتقدیم که( روح و روان) جز فیزیولوزی دستگاه عصبی مرکزی چیز دیگری نمی باشد،بر اساس این نظریه فرد در راه ذن می کوشد که با توسل به اصول ویزه ان به بهترین حالات فیزیولوریک جسم خود مراجعت کند.

برای انجام هر تکنیک در کونگ فو احتیاج به استقرار ویز ه ای داریم که حد اکثر کارایی به آن تکنیک بدهد بطور کلی در کونگ فوتوآ استقرار یکی از مهمترین عنا صربحساب می آید ،وضعیت پاها از ابتدایی ترین اصول کونگ فوتوآ است که برای انجام تکنیکها نهایت دقت ولزوم را دارا میباشد. در این مورد باید با استحکام وچالاکی وچابکی تعادل ونرمش کافی داشت.

بدن انسان مبتکی به راز هاواسراری است که علم با تمام سرعت و پیشرفت به قطره ای از دریای آن دست پیدا نکرده است در طریقت کونگ فوتوآ قدرت تن و فکر به ریشه علمی و عملی به کار گرفته شده است که به زودی به درک این دنیای تن دست خواهیم یافت.

درزمانه مابشرغربگرا به جوی آبی آلوده می ماند ولی باید برای مرگ زمانه وتضادهای بی اساس که قوت حقایق را ربوده چون اقیانوس باشد تا جویهای آلوده وکثیفی که وارد ان میشود او را نیالاید . . . در معابد کونگ فوتوآ راهبر میکوشد تا اندیشه را با بیان روح در شاگرد روان کند وانسان را پایان ناپذیر .آزاد وسامان دهنده جلوه دهد. جستجوی مادر کونگ فوتوآ راهنمایی انسانهاست، نشان دادن عدالت است شنا ساندن گناه و دروغ به بشر هیجان زده است وبالا خره کونگ فو فریاد عقل است ،عقل است که عبور مرز دانایی ها و توانایی ها ست در معابد کونگ فو به نهال انسانی توجه فراوان میشود وچه باغبانی دقیق میگردد زیرا راهبر کودکان امروز آینده سازان فردا میداند وهر چه کوشش است بر آنان دریغ ندارد در معابد و دانشکده های تن و روان نونهالان به حقایق فردا پی برده آشنا می شوند تا وظایف و سهم سازنده خویش را در آستانه فعالیت اجتماعی بدانند .

 

همانطور که می دانیم در آماج کونگ فوتوآ قدرت آشتی است وانسانهای قدرتمند تجاوز گر نیستند . هر چه تجاوز است و هرچه بیداد گری است در روح ضعیف انسانی است. کونگ فوتوآ با تعالیم شدید روح انسان را بخود رسایی میبرد تا هستی بوجود آورد و فریاد زمانه از طریق اندیشه به روح منتقل کند.باشد که در زمان کنونی فضایی سالم که به برکت وجود رهبر فرزانه حضرت آیت الله خامنه ای وعنایات امام عصر(عج) به وجود آمده در راه تعالیم دین بکوشیم. توآ

 

-واما جهان کنونی که ابرقدرتهای شیطانی، پاکان را به مبارزه طلبیده اند راه آشکار است گامی به سوی خود وگامی در پیشگاه انسانیت. صبر دیگر جایز نیست هر همراهی که سوگند دفاع از حقیقت ،دفاع از مظلوم ،دفاع ازانسانیت را خورده و شال همت مبارزه با پلیدیها را به کمر بسته به حرمت همان شال به افشاگری این جنایات شیطانی بپردازد.ماپیروان آن پیر فرزانه معمار بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی( ره) با شال همت بر کمر آماده‌ایم.

-گوشه ای کوچکی ازجنایات غزه

 

 صهیونیستها در اخرین جنایت خود به کاروان آزادی که شامل کشتی های حاوی غذا ودارو برای مردم مضلوم غزه بود یورش بردند در این عمل وحشیانه 20 تن از فعالان بشر دوست شهید شدند.افسوس که دولتمردان غربی تنها عکسالعملشان این بود که باید تحقیق شود. ولی مردم بسیاری از کشورها که تحت سانسور شبکه های صهیونیسم نیستند دست به تظاهرات گسترده ای زدند ولی افسوس که در بسیاری از کشورهای عربی وغربی سیاستمداران بیخاصیتی هستند جزو سپاهیان شیطانند وشمشیر از رو بسته اند.ما با دول غربی کاری نداریم ولی کشورهایی چون مصر و عربستان چرا عملی انجام نمیدهند .آنها با سرانی بی خاصیت و در پی مال اندوزی از فروش .نفت به لابی صهیونیزمند

سرنوشت امام موسی صدر چه شد؟*

امام موسی صدر متولد شهر قم وایرانی الاصل بود وی در زمان قبل از انقلاب اسلامی به لبنان میرود و در حالی که برای اتحاد گروه های لبنانی و وحدت آنها به کشورهای مختلف سفر میکرد به ناگاه در کشور لیبی ناپدید میشود. کشوری که با رهبری قذافی با نهایت ذلت وخواری از فعالیت هسته ای خود دست میکشد و دستگاه های هسته ایشان به غرب میرود. رهبری که با عینک دودی در سالن کنفرانس در نیویورک ظاهر و مضحکه خاص و عام میشود.. واما گوشه هایی از سرنوشت اسرار آمیز امام موسی صدر: آقای گیخیا که از نزدیکان قذافی بوده گفت که امام موسی صدر را در زندان ابو سلیم دیده است و از آنجا که گاهی زندانیان سیاسی در لیبی حتی تا 30 سال بدون خبری زندانی میشوند دور از واقعیت نیست حتی در سال2002 که 170 نفر از زندانیان قذافی آزاد میشوند 5 نفر از آنها گفته اند وی را دیده اند. و با وی افطار کرد ه اند. به امید روزی که دولت بی خاصیت لیبی پرده از اسرار ربوده شدن امام موسی صدر بردارد دولتی که حتی صحبت وی با قذافی را پخش نکردو این پایان ماجرا نیست همانطور که مردم مسلمان و آزادی خواه تونس ومصر و لیبی موفق به بیرون راندن دیکتاتور هایشان شدند به زودی شاهد سقوط دیکتاتور بحرین و یمن خواهیم بود. در حال حاضر مسئول وقت کنترل روادید لیبی پس از سقوط دیکتاتور اعلام کرد که هیچگاه امام موسی صدر لیبی را ترک نکرده که این خود گواه عدم خروج ایشان از خاک لیبی است.

آخرین خبر از لیبی

دیکتاتور لیبی کشته شد.این خبر از سویی راز پرونده امام موسی صدر را برای همیشه مسکوت خواهد گذاشت

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی و یکم خرداد 1391ساعت 15:22  توسط حمیدرضا صـــیادی  |